Aktualności


Lista atrakcji ostatecznie zorganizowana i zamknięta!

opublikowane: 11 sty 2013, 00:59 przez Kamil Mozel   [ zaktualizowane 11 sty 2013, 01:00 ]

Na naszej stronie umieściliśmy kompletną listę atrakcji już z podziałem na sale i godziny. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z rozkładem, by jak najwydajniej zaplanować swój pobyt na AOŚP.

Grają z nami!

opublikowane: 7 sty 2013, 02:28 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 8 sty 2013, 00:50 ]

Podczas naszej imprezy wspierają Nas: 


HOSHI


JAPOŃSKA RESTAURACJA HOSHI SUSHI 

Która będzie zaznajamiać chętnych z tradycyjną kuchnią japońską. W osobnej poświęconej do tego celu sali każdy uczestnik będzie mógł skosztować sushi bądź przyrządzić własne pod okiem eksperta. 


Szkoła Marzeny Daleckiej

SZKOŁA CHARAKTERYZACJI MARZENY DALECKIEJ

Dzięki której będziemy mieli okazję nie tylko poznać tajniki azjatyckiego makijażu o którym opowiedzą prawdziwi specjaliści w tej dziecinie podczas Pokazu Charakteryzacji, ale również w czasie trwania warsztatów makijażu sami macie szanse przemienić się z przepiękną Geishe bądź też prawdziwego Samuraja.


matsumi

SZKOŁA JĘZYKA JAPOŃSKIEGO MATSUMI

Zapraszamy na panel dr Moniki Szyszki poświęcony różnicom kulturowym pomiędzy Polską a Japonią. Na wykładzie będzie można dowiedzieć się, dlaczego Japończycy ściągają buty przed wejściem na dywan, jakie są ich ulubione desery i cechy charakterystyczne kuchni japońskiej, jak wygląda typowy japoński dom oraz dlaczego przed wejściem do wanny trzeba się dokładnie umyć.... i wreszcie - jakie pułapki czekają na obcokrajowców.

Kwatera Główna

KWATERA GŁÓWNA - CENTRUM LASER TAG

Ekipa Kwatery Głównej przybliży Wam perspektywę zabawy w Laser Tag jako sposób spędzania wolnego czasu, a wejściówki i kupony zniżkowe na gry w ich centrum będą nagrodami w licytacji i loterii.


Dodatkowo nagrody na loterię i licytację dostarczą m.in.:

Plush Workshop
SKLEP INTERNETOWY PLUSH WORKSHOP


MusicAsia.pl

SKLEP Z MUZYKĄ AZJATYCKĄ MUSICASIA.PL

Za wsparcie Azjatyckiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszystkim serdecznie dziękujemy.

Witamy!

opublikowane: 15 paź 2009, 08:02 przez Kamil Mozel   [ zaktualizowane 19 gru 2012, 16:51 ]

Witamy na stronie głównej Azjatyckiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 
AOŚP jest imprezą tematyczną o kulturze Dalekiego Wschodu, stanowiącą imprezę zamkniętą w ramach 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z niuansami kulturowymi krajów Azji i spędzić czas w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowaniach, zapraszamy 13 stycznia 2013 r. do Liceum Ogólnokształcącego nr 9 we Wrocławiu, mieszczącego się przy ulicy Piotra Skargi 29 (naprzeciwko Galerii Dominikańskiej).
 
Jeśli chcesz pomóc nam w organizacji imprezy, wspomóc nas przy tworzeniu atrakcji czy w jakikolwiek inny sposób, zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu na stronie "Współpraca", a na pewno się do Ciebie odezwiemy!

1-3 of 3