O wydarzeniu

logo AOŚP
Azjatycka Orkiestra Świątecznej Pomocy
jest organizowaną przez Stowarzyszenie STIM imprezą kulturalną będącą częścią 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego, kto chciałby spędzić niedzielę 13 stycznia we Wrocławiu poznając kulturę Dalekiego Wschodu i obcując z interesującymi się nią ludźmi, zapraszamy w godzinach 12:00-19:00 do IX LO we Wrocławiu, mieszczącego się przy ulicy ks. Piotra Skargi 29.


W ramach imprezy odbędą się m.in. aukcje i licytacje, z których dochód zostanie w całości przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Aktualności

  • Lista atrakcji ostatecznie zorganizowana i zamknięta! Na naszej stronie umieściliśmy kompletną listę atrakcji już z podziałem na sale i godziny. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z rozkładem, by jak najwydajniej zaplanować swój pobyt na AOŚP.
    Opublikowane: 11 sty 2013, 01:00 przez: Kamil Mozel
  • Grają z nami! Podczas naszej imprezy wspierają Nas: JAPOŃSKA RESTAURACJA HOSHI SUSHI Która będzie zaznajamiać chętnych z tradycyjną kuchnią japońską. W osobnej poświęconej do tego celu sali każdy uczestnik będzie mógł skosztować sushi ...
    Opublikowane: 8 sty 2013, 00:50 przez: Nieznany użytkownik
  • Witamy! Witamy na stronie głównej Azjatyckiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!   AOŚP jest imprezą tematyczną o kulturze Dalekiego Wschodu, stanowiącą imprezę zamkniętą w ramach 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich, którzy chcieliby ...
    Opublikowane: 19 gru 2012, 16:51 przez: Kamil Mozel
Wyświetlanie postów 1 - 3 z 3. Zobacz więcej »

Nasze poprzednie przedsięwzięcia

Stowarzyszenie STIM ma na swoim koncie m.in. organizację licznych spotkań miłośników kultury japońskiej we Wrocławskim Klubie Formaty oraz dwie edycje Festiwalu Popkultury Japońskiej FUTABA, odbywające się w Centrum Kultury Agora.